Kontakt

Tutaj przyjmujemy nowych klientów

Mateusz Kuca, tel. , wew. 300, mateusz.kuca@certech.com.pl

Tutaj przyjmujemy zamówienia

Magdalena Świerczek, tel. , wew. 306, magdalena.swierczek@certech.com.pl
Wojciech Wardyński, tel. , wew. 304, wojciech.wardynski@certech.com.pl

Tutaj obsługujemy klientów zagranicznych

Paweł Karapuda, tel. , wew. 305, pawel.karapuda@certech.com.pl

Tutaj zgłaszamy problemy z fakturami/korektami

Wojciech Wardyński, tel. , wew. 304, wojciech.wardynski@certech.com.pl

Tutaj realizujemy reklamacje

Magdalena Świerczek, tel. , wew. 306, magdalena.swierczek@certech.com.pl
Wojciech Wardyński, tel. , wew. 304, wojciech.wardynski@certech.com.pl

Tutaj udzielamy szczegółowych informacji nt. asortymentu i przyjmujemy uwagi o produktach

– Żwirki dla kotów:
Łukasz Maciołek, tel. , wew. 250, lukasz.maciolek@certech.com.pl
Mariusz Kieć, tel. , wew. 215, mariusz.kiec@certech.com.pl

– Karmy dla zwierząt:
Monika Sak, tel. , wew. 260, monika.sak@certech.com.pl

– Produkty pielęgnacyjne:
Donata Styczyńska, tel. , wew. 261, donata.styczynska@certech.com.pl

Nasi przedstawiciele handlowi

– woj. podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie, małopolskie:
Dominik Filip, tel. , dominik.filip@certech.com.pl

– woj. mazowieckie, łódzkie:
Barbara Raś, tel. , barbara.ras@certech.com.pl

– woj. śląskie, opolskie, dolnośląskie:
Maksymilian Wojda, tel. , maksymilian.wojda@certech.com.pl

– woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie, warmińsko-mazurskie:
Piotr Wiliński, tel. , piotr.wilinski@certech.com.pl

Tutaj przyjmujemy zamówienia

Bożena Sikora, tel. , wew. 160, bozena.sikora@certech.com.pl

Tutaj realizujemy reklamacje

Paweł Motyka, tel. , wew. 200, pawel.motyka@certech.com.pl

Tutaj udzielamy szczegółowych informacji o produktach

– Przemysł paszowy:
Paweł Motyka, tel. , wew. 200, pawel.motyka@certech.com.pl
Piotr Solak, tel. , wew. 616, piotr.solak@certech.com.pl
Tomasz Machota, tel. , wew. 205, tomasz.machota@certech.com.pl

– Wiertnictwo:
Tomasz Machota, tel. , wew. 205, tomasz.machota@certech.com.pl
Paweł Motyka, tel. , wew. 200, pawel.motyka@certech.com.pl

– Odlewnictwo
Tomasz Machota, tel. , wew. 205, tomasz.machota@certech.com.pl
Paweł Motyka, tel. , wew. 200, pawel.motyka@certech.com.pl
Piotr Solak, tel. , wew. 616, piotr.solak@certech.com.pl (śrut do czyszczenia odlewów)

Geoinżynieria
Paweł Motyka, tel. , wew. 200, pawel.motyka@certech.com.pl
Łukasz Maciołek, tel. , wew. 250, lukasz.maciolek@certech.com.pl

– Ogrodnictwo
Magdalena Świerczek, tel. , wew. 306, magdalena.swierczek@certech.com.pl
Piotr Solak, tel. , wew. 616, piotr.solak@certech.com.pl

– Izocer – materiały budowlane
Krzysztof Serek, tel. , wew. 213, krzysztof.serek@certech.com.pl
Paweł Motyka, tel. , wew. 200, pawel.motyka@certech.com.pl

– Ceramika
Paweł Motyka, tel. , wew. 200, pawel.motyka@certech.com.pl
Tomasz Machota, tel. , wew. 205, tomasz.machota@certech.com.pl
Piotr Solak, tel. , wew. 616, piotr.solak@certech.com.pl

– Sorbenty
Piotr Solak, tel. , wew. 616, piotr.solak@certech.com.pl
Krzysztof Serek, tel. , wew. 213, krzysztof.serek@certech.com.pl
Paweł Motyka, tel. , wew. 200, pawel.motyka@certech.com.pl

– Farby i lakiery
Piotr Solak, tel. , wew. 616, piotr.solak@certech.com.pl
Tomasz Machota, tel. , wew. 205, tomasz.machota@certech.com.pl
Paweł Motyka, tel. , wew. 200, pawel.motyka@certech.com.pl

– Przemysł nawozów
Tomasz Machota, tel. , wew. 205, tomasz.machota@certech.com.pl

– Hydroizolacje
Piotr Solak, tel. , wew. 616, piotr.solak@certech.com.pl
Krzysztof Serek, tel. , wew. 213, krzysztof.serek@certech.com.pl
Paweł Motyka, tel. , wew. 200, pawel.motyka@certech.com.pl

Tutaj można złożyć ofertę na surowce oraz usługi transportowe

Piotr Filip, tel. , wew. 450, piotr.filip@certech.com.pl
Beata Skoblowska, tel. wew. 451, beata.skoblowska@certech.com.pl

Tutaj można złożyć ofertę na swoje produkty

Paweł Motyka, tel. , wew. 200, pawel.motyka@certech.com.pl

Tutaj można złożyć ofertę reklamową

Małgorzata Gębala, tel. wew. 241, malgorzata.gebala@certech.com.pl
Paweł Motyka, tel. , wew. 200, pawel.motyka@certech.com.pl

Tutaj można uzyskać informacje w sprawie projektów graficznych

Jakub Strychała, tel. wew. 240, jakub.strychala@certech.com.pl

Sekretariat

Anna Pinas, tel. wew. 104, fax. 103, biuro@certech.com.pl

Księgowość i Kadry

Główna Księgowa: Joanna Potempa, tel. wew. 120, joanna.potempa@certech.com.pl

Kadry

Agnieszka Kiełbasa, tel. , wew. 150, agnieszka.kielbasa@certech.com.pl

Dotacje unijne

Ewelina Załęska, tel. wew. 214, ewelina.zaleska@certech.com.pl

Szybki kontakt